עמודי נחיתה

בניית עמודי נחיתה לעסקים

עמוד נחיתה הוא הפתרון האולטימטיבי, כאשר נרצה לכוון את הלקוחות הפוטנציאלים שלנו להתעניינות ספציפית בשירותים שאנו מספקים, בצורה ממוקדת.

מהו דף נחיתה?

מדובר בעמוד אינטרנט בודד, ללא מעבר בין דפים, הממקד את הגולשים במסר ספציפי ומאפשר למבקרים בו לרכוש מוצר למשל,
או להשאיר פרטים ולייצר עבורכם ליד חדש. המטרה העיקרית שלנו בבניית דף נחיתה היא לייצר כמה שיותר פניות חדשות מלקוחות אפשריים. דף נחיתה הוא מושלם בכדי להשיג את המטרה הזו מכיוון שבשונה מאתר אינטרנט שלם, הוא מציג פרטים עיקריים שיוצרים התעניינות בקרב המבקרים בו ואינו מעמיס אותם במידע עודף.

אל דף הנחיתה שלכם יוכלו משתמשים שונים להגיע מכל קצוות הרשת, ע”י הנחת באנרים או שתילת קישורים, הפנייה דרך עמוד הפייסבוק שלכם או יתר הרשתות החברתיות ועוד.
(קישור למאמר על פייסבוק)
ניתן אף לייצר מספר עמודי נחיתה נפרדים עבור כל שירות עיקרי שהעסק שלכם מציע ובכך להעלות את אחוזי ההתעניינות בעסק או במוצר שלכם באופן כללי.

איך יוצרים דף נחיתה מוצלח ומושך?

דף נחיתה הוא כלי המשרת בעלי עסקים רבים. אנו בעלי ניסיון רב בבניית דפי נחיתה ואתרי אינטרנט ונוכל לבנות עבורכם דף נחיתה אשר ישרת את מטרתכם בדיוק מרבי.
כמו כן, הודות לניסיון שלנו בקידום אתרים, דפי נחיתה וקמפיינים, נוכל גם להביא את דף הנחיתה שלכם אל קידמת הבמה-אל צמרת תוצאות החיפוש בגוגל.

פרסום דף נחיתה יכול, כאמור, להתבצע במספר פלטפורמות – אנו נדאג להתאים את תחום העיסוק שלכם ורמת הביקוש הקיימת ביחס לתחום שלכם, לפרסום בפלטפורמה הנכונה ביותר עבורכם.

אנו מציעים לכם שירות דף נחיתה הכולל:

  • עיצוב מותאם אישית
  • ניהול תוכן הדף
  • כתיבה שיווקית אטרקטיבית ומשכנעת כולל קריאה לפעולה
  • התאמת דף הנחיתה לקריאה גם מהנייד ומהטאבלט (עיצוב רספונסיבי)
  • טופס “צור קשר” למשיכת לידים חדשים
  • יחס אישי ותשומת לב מלאה לכל פרט שתבקשו
  • שירות יעיל ומדויק שמביא תוצאות

למידע נוסף אודות קידום באמצעות דף נחיתה, צרו איתנו קשר עוד היום.

WhatsApp chat